Nechajte peniaze pracovať pre seba

Každý bohatý človek vám potvrdí, že budovanie bohatstva nie je ani tak o výške príjmu, ako o tom, koľko z príjmu si usporíte a investujete. Ako už povedal známy učiteľ finančnej gramotnosti R. Kiyosaki, väčšina ľudí sa naučila, ako pracovať pre peniaze, nie ako nechať peniaze pracovať pre seba.

Možno si hovoríte, „dobre, mám peniaze, ako ich mám nechať zarábať“?  Možností je naozaj veľa, stačí si rozumne vybrať. Môžete ich vložiť do dividendových akcií, podnikateľského nápadu alebo nejakého investičného fondu.

My však poznáme ešte lepší spôsob, odskúšaný na vlastnej koži: obchodovanie cez AOS. Ide o automatický obchodný systém, konkrétne AOS Easylife, ktorý obchoduje za vás a vy všetko sledujete napr. cez mobilnú aplikáciu (viď nižšie dnešné obchody v mobilnej aplikácii MT4).

13335787_1641973776124498_6449319436908968800_n
Otvorené pozície AOS Easylife (08.06.2016)

Samozrejme, nie vždy to vyzerá takto krásne, ide o trading a AOS robí aj stratové pozície – jednoducho na základe algoritmu nakupuje/predáva určitý inštrument (ropa, zlato, menové páry), pričom do mesiaca otvorí desiatky či stovky obchodov. Vy sa nemusíte o nič starať, všetko je automatizované, stačí len sledovať vývoj. Výsledky systému Easylife si môžete pozrieť aj v grafike nižšie:

AOS od Panobchodnik.sk – výsledky za rok 2015

aos-panobchodnik-2015

Ak o obchodný softvér máte záujem, nemusíte si nič dopredu kupovať – jeho spustenie je ZDARMA, stačí sa registrovať na stránkach panobchodnik.sk a začať ho využívať. Odmenou pre prenajímateľov je podiel na dosiahnutom zárobku, čo je férové pre obe strany.

Pre viac informácií si neváhajte pozrieť stránku Panobchodnik.sk, prípadne sledovať Facebook.

Komentáre