Ako zarábať online

Na viac ako 200-stranách ti krok-za-krokom predstavím návod, ako si vybudovať pasívny príjem z online prostredia. Ak hľadáš stratégie, ako zarobiť na internete, potom si tu správne. Objednať s bonusmiChcem vedieť viac

Kto som?

  Moje meno je Dušan Hruška, som internetový podnikateľ a trader. V online vodách sa pohybujem už viac ako 8 rokov, prvý projekt “Investičné Noviny” som spustil v roku 2010.

  Za toto obdobie som vytvoril desiatky online projektov, ktoré mi dnes generujú automatizovaný príjem. Všetky skúsenosti z online podnikania som zhrnul do tejto knihy.

  Ak ťa zaujíma, ako začať zarábať na internete, potom si tu správne.

  Moje online projekty v číslach

  zabehnutých projektov

  fans na Facebooku

  email kontaktov

  Obsah e-Booku

  Existuje pasívny príjem?

  Ako správne vnímať pojem pasívny príjem?  Dá sa zarábať aj vtedy, keď spíme, prípadne si s rodinou užívame dovolenku?

  Tvoríme fungujúci web

  V tejto časti si ukážeme, ako si úplne od základov a bez znalostí programovania vybudovať plnohodnotnú webstránku so všetkým, čo k tomu patrí.

  Sila online marketingu

  Predstavím vám stratégie, ktoré v online marketingu zaberajú. Ukážeme si, ako budovať komunitu a získavať návštevníkov na svoj web. Baviť sa budeme aj o novom nariadení o ochrane osobných údajov (GDPR).

  Speňaženie našich projektov

  Predstavíme si efektívne spôsoby, akými môže tvoj web zarábať (aj vtedy, keď spíš). Ukážem ti, ako si čo najviac zautomatizovať príjmy.

  Nástroje, ktoré ti uľahčia život

  Celý zoznam nástrojov, ktoré budeš potrebovať pri budovaní svojho online príjmu

  Odporúčania na záver

  Na záver som zhrnul niekoľko dôležitých tipov, ktoré vychádzajú z mojich 8-ročných online skúseností.

  Pozri sa do vnútra e-booku

  Referencie

  Čo na eBook povedali tí, ktorí si ho prečítali?

  WAU! Musím sa priznať, že ma Dušanov eBook “Ako zarábať online” ohúril. Čakal som nejaké pofidérne tipy a hajpy v zmysle – ako rýchlo zbohatnúť na internete, zviesť sa na vlne, predávať produkty iných na Amazone či eBay alebo niečo podobné.

  Milo ma prekvapilo, že tam rieši VŠETKO podstatné, keď chcete naozaj začať podnikať na internete a odhalil v obrázkoch, odkazoch, službách, nástrojoch či konkrétnych číslach to, čo vám v tom pomôže.

  Teší ma, že tento eBook žiadnu zázračnú formulku na “zbohatnutie cez noc bez práce” neprináša. Realisticky opisuje veci také, aké sú a taktiež netají, že na získanie automatického a pasívneho príjmu budete musieť vydať nemalé úsilie 

  Michal Kopecký

  zakladateľ a líder hnutia CHLAP 2.0 a autor bestsellerov Príťažlivosť a Ako ju získať - www.chlap20.sk

  V knihe je veľa praktických informácií, ktoré sú podané zrozumiteľne pre každého. Veľa z nich som využil aj pri vlastných projektoch.

  J. Makúch

  internetový podnikateľ, zakladateľ magazínu Resso

  Páči sa mi, že tu nie sú poučky a iné omáčky, ale konkrétne príklady a screenshoty z praxe, čo som veľmi ocenila.

  M. Kováčiková

  začínajúca blogerka

  Dušanov eBook je zrozumiteľný, krok za krokom v ňom vysvetľujte, ako sa presadiť v online svete. Veľmi prínosný je aj zoznam nástrojov.

  M. Grochoľ

  web developer

  Ak chcete zarábať online, tak potom je pre vás táto kniha správnou voľbou. Je to návod od A po Z, niektoré stratégie som už zapracovala do svojho biznisu.

  V. Tolnayová

  CEO Lajf.sk

  Objednávka

  Začni pracovať na svojom online príjme už dnes. 
  Zarobiť na internete sa dá, spoznaj stratégie, ako na to.