Ako zarábať online

Na viac ako 200-stranách ti krok za krokom predstavím spôsoby, ako si vybudovať pasívny príjem v online svete. Ak hľadáš stratégie, ako zarobiť na internete, potom si tu správne.
Získať s bonusmiChcem vedieť viac

O autorovi

Moje meno je Dušan Hruška, som internetový podnikateľ a trader. V online vodách sa pohybujem viac ako 13 rokov, prvý projekt Investičné Noviny – investicne.sk som spustil v roku 2010.

Za toto obdobie som vytvoril viacero online projektov a všetky získané skúsenosti z online podnikania som zhrnul do tejto e-knihy. Ak ťa zaujíma, ako začať zarábať na internete, potom je tento e-book presne to, čo hľadáš.

Obsah e-booku

Existuje pasívny príjem?

Ako správne vnímať pojem pasívny príjem?  Dá sa zarábať aj vtedy, keď spíme, prípadne si s rodinou užívame dovolenku?

Tvoríme fungujúci web

V tejto časti si ukážeme, ako si úplne od základov a bez znalostí programovania vybudovať plnohodnotnú webstránku so všetkým, čo k tomu patrí.

Sila online marketingu

Predstavím vám stratégie, ktoré v online marketingu zaberajú. Ukážeme si, ako budovať komunitu a získavať návštevníkov na svoj web. Pozrieme sa aj na nové nariadenie o ochrane osobných údajov (GDPR).

Speňaženie našich projektov

Predstavíme si efektívne spôsoby, akými môže náš web zarábať (aj vtedy, keď spíme). Ukážem ti, ako si čo najviac zautomatizovať príjmy.

Nástroje, ktoré ti uľahčia život

Celý zoznam nástrojov, ktoré ti pomôžu pri budovaní tvojich online projektov.

Odporúčania na záver

Na záver som zhrnul niekoľko dôležitých tipov, ktoré vychádzajú z mojich dlhoročných online skúseností.

Pozrite sa do vnútra knihy

Referencie

Čo na e-book povedali tí, ktorí si ho prečítali?

WAU! Musím sa priznať, že ma Dušanov eBook „Ako zarábať online“ ohúril. Čakal som nejaké pofidérne tipy a hajpy v zmysle – ako rýchlo zbohatnúť na internete, zviesť sa na vlne, predávať produkty iných na Amazone či eBay alebo niečo podobné.

Milo ma prekvapilo, že tam rieši VŠETKO podstatné, keď chcete naozaj začať podnikať na internete a odhalil v obrázkoch, odkazoch, službách, nástrojoch či konkrétnych číslach to, čo vám v tom pomôže.

Teší ma, že tento eBook žiadnu zázračnú formulku na „zbohatnutie cez noc bez práce“ neprináša. Realisticky opisuje veci také, aké sú a taktiež netají, že na získanie automatického a pasívneho príjmu budete musieť vydať nemalé úsilie

 

Michal Kopecký

zakladateľ a líder hnutia CHLAP 2.0 a autor bestsellerov Príťažlivosť a Ako ju získať - www.chlap20.sk

V knihe je veľa praktických informácií, ktoré sú podané zrozumiteľne pre každého. Veľa z nich som využil aj pri vlastných projektoch. 

J. Makúch

internetový podnikateľ, zakladateľ magazínu Resso

Dušanov eBook je zrozumiteľný, krok za krokom v ňom vysvetľujte, ako sa presadiť v online svete. Veľmi prínosný je aj zoznam nástrojov.

M. Grochoľ

web developer

Ak chcete zarábať online, tak potom je pre vás táto kniha správnou voľbou. Je to návod od A po Z, niektoré stratégie som už zapracovala do svojho biznisu.

V. Tolnayová

CEO Lajf.sk

+ Bonusy ZDARMA

K e-knihe Ako zarábať online ti pribalím aj tieto zaujímavé bonusy.

Členská sekcia

K e-knihe získavaš aj prístup do špeciálnej členskej zóny, v ktorej nájdeš ďalšie pomôcky pre online podnikanie.

E-kniha: Ako naštartovať svoju produktivitu

V tomto e-booku som zhrnul niekoľko zásad, ako prestať plytvať časom a byť produktívnejším

Objednávka

Začni už dnes pracovať na svojom online príjme.
Zarobiť na internete sa dá, spoznaj stratégie, ako na to.