Motivačná pecka, ktorá ti pomôže zlepšiť život

Pokiaľ potrebuješ nakopnúť, táto 160-stranová e-kniha je presne to, čo hľadáš. Obsahuje mnoho myšlienok a rád, vďaka ktorým začneš žiť naplno. Využi ešte dnes uvádzaciu ponuku a získaj ju za špeciálnu cenu a so zaujímavým bonusom.

Čo všetko nájdeš v tejto knihe?

E-kniha je tematicky rozdelená do niekoľkých oblastí, ktoré ti budú oporou počas tvojej cesty za úspechom. Na každej zo strán nájdeš dávku motivácie, buď v podobe rád, tipov alebo motivačných myšlienok, ktoré budeš mať po ruke vždy, keď to budeš potrebovať.

a

Prehľadné rozdelenie do viacerých kapitol

Nájdeš tu témy ako ciele, sila mysle, realizácia, riskovanie či vďačnosť. E-kniha je prehľadne rozdelená do kapitol, ktoré súvisia s dosahovaním úspechu. Bude sa ti čítať s úplnou ľahkosťou a na každom riadku nájdeš potrebné nakopnutie.

6

Palivo, ktoré ťa bude poháňať vpred

E-kniha obsahuje množstvo inšpiratívnych myšlienok, ktoré ťa povzbudia vždy, keď to budeš potrebovať. Nájdeš tu výroky o tom, ako si poradiť s neúspechom, ako sa chopiť príležitosti alebo myšlienky, vďaka ktorým si začneš viac veriť.

Z

Tipy a odporúčania, ako žiť lepší život

Chceš byť disciplinovanejší a získať nad sebou kontrolu? Bojíš sa podstúpiť riziko a chceš to zmeniť? Aj v týchto oblastiach ti pomôže e-kniha NAKOPNI SA.

{

Inšpirácia na každej strane a v každom riadku

Niekedy stačí pár slov, jednoduchá myšlienka, ktorá ti načrtne ten správny smer. V tejto e-knihe ich nájdeš desiatky, takže ak ti chýba inšpirácia a povzbudenie, NAKOPNI SA je presne to, čo hľadáš. 

Niekoľko ukážok

Recenzie, ktoré nám posielate

+ Špeciálny bonus ZDARMA

Dnes ako bonus dostaneš ZDARMA aj túto e-knihu

Rady od svetových podnikateľov

V tomto e-booku som zhrnul tie najlepšie rady od podnikateľov svetového formátu. Sú to tipy, myšlienky či odporúčania, ktoré mi pomohli v minulosti a ktorými sa riadim dodnes.

Objednávka eknihy (.pdf)

E-kniha Nakopni sa teraz za 7,90 € + bonus ZDARMA

Po úhrade objednávky získate 

N

E-kniha Nakopni sa

E-kniha vo formáte .PDF (161 strán)

N

E-kniha Rady od svetových podnikateľov

E-kniha vo formáte .PDF

N

Špeciálny darček

K dvom e-knihám dostanete ešte jeden darček

 

Máš otázku? Neváhaj nás kontaktovať:

e-mail: info@svetbohatych.com

E-kniha Nakopni sa © 2020 Mega Traffic, s.r.o. |  email: info@svetbohatych.com