40 návykov mimoriadne úspešných ľudí

Stiahni si tento 25-stranový e-book ÚPLNE ZDARMA

Nastala chyba. Skontroluj zadaný e-mail a skús to prosím znova
Formulár bol úspešne odoslaný!

Zadaj prosím e-mail, na ktorý ti pošleme e-knihu

Váš osobný údaj (e-mail) je v bezpečí. Bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, odporúčania, pozvánky) po dobu max. 10 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa" v každom e-maile.

Čo delí úspešných ľudí od tých, ktorí o úspešnom živote iba snívajú? Prečo sa niekomu podarí dosiahnuť svoje ciele a vybudovať si život podľa svojich predstáv, zatiaľ čo iným sa úspech vzďaľuje na míle? Odpoveď môžeme nájsť v slovách svetoznámeho kouča Briana Tracyho, ktorý hovorí:
„úspešní ľudia sú jednoducho tí, ktorí majú úspešné návyky“. To znamená, že ak niekto uspel, nie je to iba náhoda alebo šťastie. Je to o tom, ako vyzerajú jeho každodenné činnosti a prístup k životu.

Autor e-knihy

Moje meno je Dušan Hruška, som online podnikateľ a zakladateľ portálu Svet bohatých – svetbohatych.com.

Za uplynulých 12 rokov som prečítal množstvo kníh a článkov na tému osobný rozvoj, podnikanie a sebadisciplína. Aj vďaka tomu som zistil, že tí najúspešnejší sa od väčšiny odlišujú návykmi, ktoré im pomáhajú dosahovať nadpriemerné výsledky.

Ak chceš vedieť, o aké návyky ide, neváhaj si stiahnuť túto e-knihu. Verím, že týchto 40 bodov aj teba inšpiruje k tomu, aby si v živote spravil zmenu a vykročil úspechu naproti.

40 návykov mimoriadne úspešných ľudí © 2022 Mega Traffic, s.r.o. |  email: info@svetbohatych.com