Video: Ako zarábať tisíce eur aj vtedy, keď spíte?

V poslednej dobe sa začalo dosť často hovoriť o veľmi zaujímavej podnikateľskej príležitosti, ktorou je najväčší online obchod Amazon. Za zvýšený záujem o toto podnikanie môže aj skutočnosť, že na tento biznis vám stačí iba notebook, pracovať môžete odkiaľkoľvek a kedykoľvek a nepotrebujete žiadnych zamestnancov. Navyše, po tom, ako to celé rozbehnete, vám stačí pracovať tak 2-3 hodiny denne.

Samozrejme, ľahko sa to všetko píše, no je za tým aj kus práce. Ako na to a kde začať? Stručne povedané, celé je to postavené na vytvorení vlastnej značky, ktorá bude na fyzickom produkte častej spotreby, napr. obyčajný otvárač na konzervy, ochranné okuliare, škrabka na zeleninu atď..

Čiže vyberiete si dobrý produkt, nájdete výrobcu  a hor sa na Amazon, kde cez full servis (FBA – Fulfillment by Amazon) za vás zabezpečia logistiku či reklamácie.

Kúpna sila na Amazone je priam rekordná, počas nedávneho „Cyber Monday“ predali až 300 položiek za jednu jedinú sekundu.

Ak vás tento biznis model zaujal a chcete vedieť viac, sledujte sériu niekoľkých zdarma videí, ktoré vám toto podnikanie predstavia od A po Z. Zaraďte sa medzi úspešných predajcov, ktorí na Amazone zarábajú tisíce eur denne, dokonca aj vtedy, keď spia, prípadne sú s rodinou na pláži.

Prehrať video

videonavod-podnikanie-amazon

Komentáre