Motivačná pecka, ktorá ti pomôže zlepšiť život

Pokiaľ potrebuješ nakopnúť, táto 160-stranová e-kniha je presne to, čo hľadáš. Obsahuje mnoho myšlienok a rád, vďaka ktorým začneš žiť naplno. Využi ešte dnes uvádzaciu ponuku a získaj ju so špeciálnou cenou a zaujímavým bonusom.

Čo všetko nájdeš v tejto e-knihe?

E-kniha je tematicky rozdelená do niekoľkých oblastí, ktoré ti budú oporou počas tvojej cesty za úspechom. Na každej zo strán nájdeš dávku motivácie, buď v podobe rád, tipov alebo motivačných myšlienok, ktoré budeš mať po ruke vždy, keď to budeš potrebovať.

a

Prehľadné rozdelenie do viacerých kapitol

Nájdeš tu témy ako ciele, sila mysle, realizácia, riskovanie či vďačnosť. E-kniha je prehľadne rozdelená do kapitol, ktoré súvisia s dosahovaním úspechu. Bude sa ti čítať s úplnou ľahkosťou a na každom riadku nájdeš potrebné nakopnutie.

6

Palivo, ktoré ťa bude poháňať vpred

E-kniha obsahuje množstvo inšpiratívnych myšlienok, ktoré ťa povzbudia vždy, keď to budeš potrebovať. Nájdeš tu výroky o tom, ako si poradiť s neúspechom, ako sa chopiť príležitosti alebo myšlienky, vďaka ktorým si začneš viac veriť.

Z

Tipy a odporúčania, ako žiť lepší život

Chceš byť disciplínovanejší a získať nad sebou kontrolu? Bojíš sa podstúpiť riziko a chceš to zmeniť? Aj v týchto oblastiach ti pomôže e-kniha NAKOPNI SA.

{

Inšpirácia na každej strane a v každom riadku

Niekedy stačí pár slov, jednoduchá myšlienka, ktorá ťa dokáže nasmerovať správnym smerom. V tejto e-knihe ich nájdeš desiatky, takže ak ti chýba inšpirácia a povzbudenie, NAKOPNI SA je presne to, čo hľadáš. 

Niekoľko ukážok 

Recenzie

Reakcie, ktoré nám posielate na e-knihu Nakopni sa!

+ Špeciálny bonus ZDARMA

Dnes ako bonus dostaneš ZDARMA aj túto e-knihu

Rady od svetových podnikateľov

Inšpiratívna e-kniha, v ktorej som zhrnul tie najlepšie rady od podnikateľov svetového formátu. Sú to tipy, myšlienky či odporúčania, ktoré mi pomohli v minulosti a ktorými sa riadim dodnes.

Objednávka e-booku (.pdf)

Využi uvádzaciu cenu. Namiesto 12,90 € teraz za 7,90 € + bonus ZDARMA + darček

Zaplatením získaš e-knihu “NAKOPNI SA”
vo formáte .PDF (161 strán) + bonusovú e-knihu: “Rady od svetových podnikateľov”.

Zároveň získavaš doživotný prístup
ku všetkým aktualizáciám tejto e-knihy.

… a k tomu všetkému ešte jeden špeciálny darček 🙂

 

Máš otázku? Neváhaj nás kontaktovať:

e-mail: info@svetbohatych.com

E-kniha Nakopni sa © 2020 Mega Traffic, s.r.o. |  email: info@svetbohatych.com