Vyberte stranu

Posuň sa vpred s PREMIUM klubom Svet bohatých

Žiaľ, idete neskoro. Táto ponuka skončila.

Klub svet bohatých

Prečo vstúpiť do online klubu?

Ak vám niekto povie, že za cenu troch masáží získate informácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť život, odmietnete to? Pravdepodobne nie. A presne to vám ponúka online klub Svet bohatých. 

Veľakrát stačí jedna zásadná informácia, jeden AHA moment, vďaka čomu sa na svet začnete pozerať inak a uvedomíte si príležitosti, ktoré ste predtým prehliadali. Možno takýto aha-moment nájdete v jednom z kurzov, rozhovorov, prípadne v niektorej z kníh, ktoré si v členskej zóne môžete stiahnuť. Naučte sa zarábať predajom digitálnych produktov, zistite, ako hľadať príležitosti na najväčšom finančnom trhu, ako si budovať úspešný profil na Instagrame či ako dosahovať svoje finančné ciele. Nenechajte si ujsť túto možnosť a posuňte sa vpred s našim klubom.

Online kurzy

Kurz o tradingu, digitálnych produktoch, affiliate marketingu, podnikaní s e-shopom, vedení osobného rozpočtu a ďalšie..

Elektronické knihy

Všetky naše e-knihy ako napr. motivačná kniha Nakopni sa, Ako rásť na Instagrame, Rady od svetových podnikateľov a ďalšie.

Rozhovory s hosťami

V klube nájdeš aj rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo sveta podnikania, marketingu alebo koučingu.

Články a návody

Články o sebarozvoji, online podnikaní či finančnej gramotnosti ako aj praktické návody a inšpirácie.

Nástroje

Viac ako stovka nástrojov pre online podnikanie, produktivitu a trading. Novinkou je databáza AI nástrojov.

Bonusy a diskusia

Ďalší bonusový obsah pre váš osobnostný rast  + členská diskusia.

videí

a viac nástrojov

článkov + bonusy

Klub svet bohatých

Začnite si budovať nové príjmy

Radi by ste dosahovali lepšie výsledky, zvýšili svoje príjmy a stali sa lepšou verziou samých seba, no neviete urobiť ten prvý podstatný krok? Možno je to iba kvôli tomu, že vám chýbajú tie správne informácie. 

V našom online klube nájdete obsah a praktické tipy, ktoré vám pomôžu prekonať tieto bariéry a pohnúť sa vpred. 

Spoznajte spôsoby, ako si vybudovať príjem z internetu, ako vyhľadávať príležítosti na najväčšom finančnom trhu na svete či ako podnikať s vlastným e-shopom. Načerpajte praktické informácie a inšpiráciu od ľudí, ktorí sa s vami podelia o svoje bohaté skúsenosti.

Brány klubu sa uzavrú o

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Klub svet bohatých

Už teraz v klube nájdete

kurz: trader na forexe

Videokurz v dĺžke 2,5 hodiny, ktorý ti ukáže,  ako sa samostatne pohybovať na najväčšom finančnom trhu sveta. Pochopíš, o čom tento trh je a ako na ňom vyhľadávať zaujímavé príležitosti. 

E-kniha: Ako rásť na instagrame

140-stranový sprievodca plný hodnotných informácií, reálnych príkladov a praktických tipov, vďaka ktorým zistíš, ako byť na Instagrame vpred pred konkurenciou.

Kurz: Zarábanie predajom digitálnych produktov

Celkom 12 videolekcií, v ktorých ti od A po Z ukážem, ako si vyhotoviť vlastný digitálny produkt a zautomatizovať jeho predaj.

E-book: Ako naštartovať svoju produktivitu

Hlavné princípy, ako maximalizovať svoju produktivitu a dosiahnuť viac s menším úsilím. Vychádzam pritom z vlastných skúseností a prístupov, ktoré mám odskúšané.

Kurz: osobný rozpočet

V tomto online kurze ti ukážem, ako si zostaviť, viesť a čo je podstatné, ako analyzovať vyhotovený osobný rozpočet. Plus šablóna pre Excel

 

Ďalšie články

Pravidlo 4 %,  príklady zahraničných affiliate projektov, ako si jednoducho a zdarma vytvoriť logo. Tieto a ďalšie zaujímavé články nájdeš v online klube.

Vysielanie z 0 na milión

Rozhovor s online podnikateľom a autorom bestsellerov, ktorý opisuje, ako začínal podnikať a čím všetkým si prešiel, než vybudoval úspešnú firmu s miliónovým obratom.

E-kniha Nakopni sa

Táto 160-stranová motivačná e-kniha obsahuje mnoho myšlienok a rád, vďaka ktorým začneš žiť naplno. 

Investovanie do nehnuteľností

Expert na reality vám povie o výhodách a nevýhodách investovania do nehnuteľností a poskytne tipy, ako a kde investovať do nehnuteľností na Slovensku.

E-kniha: ako zarábať online

Na viac ako 200-stranách ti krok za krokom predstavím reálne spôsoby, ako si vybudovať (polo) pasívny príjem v online svete.

Kurz: web cez divi builder

Vyklikajte si jednoducho a bez znalostí programovania vlastnú modernú webstránku. V tomto kurze vám ukážeme, ako na to.

Vysielanie s I. Tomanom o predaji

Špeciálne vysielanie pre online klub so známym českým školiteľom I. Tomanom.

Databáza ai nástrojov

Umelá inteligencia (AI) je fenomén dnešnej doby, ktorý čoraz viac preniká do našich životov. Tento segment zaznamenáva raketový rast a na trh sa dostáva množstvo nástrojov poháňaných umelou inteligenciou.

rady od svetových podnikateľov

Objavte tajomstvá úspechu od najvplyvnejších podnikateľov sveta. Myšlienky či odporúčania od podnikateľov, ktoré mi pomohli v minulosti a ktorými sa riadim dodnes.

Ako dosiahnuť svoje finančné ciele

V tomto videu opisujem 6 krokov, ako naplniť svoje finančné ciele.

Ako viesť úspešný eshop

Vysielanie so zakladateľom úspešného e-shopu, ktorý sa v exkluzívnom rozhovore podelil o svoje bohaté skúsenosti so založením a manažovaním internetového obchodu.

Rozhovory s hosťami

V online klube nájdete ďalšie rozhovory so zaujímavými ľuďmi,  ako je napr. mentálny kouč, expert na marketing či bloger, ktorí s vami zdieľajú rôzne tipy.

Kurz affiliate marketing

Čo je to affiliate marketing a ako jednoducho začať s affiliate marketingom už dnes? + konkrétne príklady

Nástroje

Prístup k množstvu odskúšaných nástrojov pre online podnikanie, trading či produktivitu.

Ďalšie bonusy, elektronické knihy, diskusia

PDF s technikami, ako poraziť prokrastináciu, ďalšie e-booky, grafický obsah na vaše sociálne siete či diskusia.

Brány klubu sa uzavrú o

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Recenzie

Aj toto na klub hovoria členovia

hlavný mentor klubu

Zakladateľ klubu Svet bohatých

Ahoj, moje meno je Dušan Hruška a som zakladateľom portálu a klubu Svet bohatých. 

Vyštudoval som Ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela a do internetového sveta som prvýkrát vkročil v roku 2010, kedy som rozbiehal finančný portál Investičné Noviny.

V online podnikaní som videl potenciál a k zabehnutému webu investicne.sk som sa rozhodol pridať ďalšie projekty. Neskôr tak vznikol motivačný magazín svetbohatych.com, ktorý návštevujú státisíce ľudí a na sociálnych sieťach ho sleduje viac ako 370-tisíc fanúšikov.

Celkovo som na týchto portáloch publikoval už stovky článkov a napísal niekoľko e-bookov, ktoré boli stiahnuté viac než 30-tisíc krát. So všetkými doterajšími skúsenosťami, či už je to obchodovanie na finančných trhoch, budovanie internetových projektov alebo zvyšovanie produktivity, som sa rozhodol podeliť cez tento jedinečný prémiový klub.

Verím, že v ňom nájdeš inšpiráciu a užitočné informácie, ktoré zúžitkuješ pri dosahovaní svojich cieľov.

Dušan Hruška

hosť v klube

Tomáš Pieružek

Tomáš Pieružek je spoluzakladateľom portálu www.smart-life.sk Venuje sa investovaniu do nehnuteľností, akcií a biznisu. Finančnú slobodu dosiahol vo veku 37 rokov a o svoje skúsenosti sa delí na svojej webstránke. Jeho celý príbeh si môžete prečítať v článku – Ako som splatil hypotéku, stal sa finančne slobodným a našiel svoju prácu snov.

Klub svet bohatých

Časté kladené otázky

Po vstupe do premium zóny mám prístup k celému obsahu?

Áno! Po dobu jedného roka máš prístup ku všetkým kurzom a ďalšiemu obsahu. Môžeš si stiahnuť všetky e-knihy, vypočuť si rozhovory, prehliadať nástroje.

V čom mi klub dokáže pomôcť?

Motivácia, trading, online marketing, investovanie do nehnuteľností, podnikanie, produktivita, internetový biznis..to všetko sú oblasti, v ktorých sa vďaka online klubu posuniete vpred. 

Nebudú sa mi účtovať ďalšie platby?

Nie. S našim online klubom nie sú spojené žiadne opakované platby ani ďalšie poplatky. Platí sa iba jedna platba – členstvo na 1 rok.

Ako sa dostanem do členskej zóny?

Po úhrade objednávky ti príde e-mail s prihlasovacími údajmi. Následne sa môžeš do online klubu prihlásiť cez túto prihlasovaciu bránu a užívať si všetky moduly.

Môžem sa prihlasovať aj cez smartfón?

Áno, členská sekcia je responzívna, takže si ju môžeš prehliadať aj na mobilných zariadeniach.

Čo ak zistím, že klub nie je pre mňa?

Žiadny problém. Poskytujeme 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí, takže pokiaľ zistíte, že náš premium klub nenaplnil vaše očakávania, vrátime vám celú sumu, ktorú ste za členstvo zaplatili.

14-dňová garancia vrátenia peňazí

Záleží nám na tom, aby ste boli naozaj spokojní. Ak zistíte, že tento prémiový klub nenaplnil vaše očakávania, stačí nám napísať do 14 dní od vstupu do klubu a my vám vrátime celú sumu, ktorú ste za členstvo v klube zaplatili. Navyše, nemusíte ani uviesť dôvod. Stačí nám iba poslať e-mail na info@svetbohatych.com s textom „Prosím o storno členstva v klube“. 

Členstvo v PREMIUM klube

Objednávka

Žiaľ, idete neskoro. Táto ponuka skončila