Zoznámte sa. Toto sú najluxusnejšie kiná na svete

Doba napreduje a kiná sa snažia svojim zákazníkom ponúkať čoraz lepší zážitok. V tých najlepších sú samozrejmosťou pohodlné a útulné kreslá, najmodernejšie projektory či možnosť objednávať si jedlo a nápoje priamo zo svojho miesta.

Napríklad kino Cinépolis Luxury Cinemas má na každom kresle osadené tlačidlá, pomocou ktorých môžete diskrétne privolať personál kina a objednať si, čo potrebujete. Niektoré kinosály sa tak doslova pretekajú v tom, ktorá z nich zákazníkovi ponúkne ten najluxusnejší zážitok.

Ktoré sú tie NAJ?

Edible Cinema, Londýn, Anglicko

Každý návštevník tohto kina dostane pri vstupe podnos s očíslovanými tajomnými krabičkami, v ktorých môže byť ukrytá drobná pochúťka či kokteil. Avšak to nie je všetko. Každá z týchto drobností je zároveň prepojená s konkrétnou scénou vo filme, ktorý sa premieta.

Amante Beach Club, Ibiza, Španielsko

Plážový klub na ostrove Ibiza sa počas niektorých nocí mení na romantické kino, v ktorom si hostia môžu užiť pohodlné sedenie rovno vedľa pláže. Pod holým nebom sa premietajú klasické ale aj moderné filmy.

Cinépolis Luxury Cinemas, La Costa, Kalifornia

Kreslá v tomto kine sú vybavené špeciálnym tlačidlom, cez ktoré si klient môže privolať personál a objednať si jedlo či pitie. Kožené sedadlá sa dajú sklopiť do horizontálnej podoby.

Cineteca Matadero, Madrid, Španielsko

Ide o pompéznu a umelecky navrhnutý kinosálu, ktorá je známa premietaním rôznych dokumentárnych či nezávislých filmov na veľkom plátne.

Cine de Chef, Káthmandu, Nepál

Aj kino Cine de Chef sa môže pochváliť luxusnými sedačkami, ktoré sa postarajú o dokonalé pohodlie pri prezeraní filmu. V objekte sa nachádza aj reštaurácia, z ktorej vám čašník prinesie váš obľúbený nápoj alebo jedlo.

Electric Cinema, Londýn, Anglicko

A na záver ešte jedno londýnske kino s názvom „Electric Cinema“. Pri pozeraní filmu si môžete urobiť pohodlie vo veľkých kreslách a objednať si priamo z miesta nápoje či jedlo.

businessinsider.com

Komentáre