Miliónové stávky či diamantový iPod. Aj takto si svoje bohatstvo užíva F. Mayweather

Známy boxer Floyd Mayweather určite nepatrí k tým, ktorí svoje bohatstvo skrývajú a peniaze si užívajú v tichosti. Svojimi fotkami a statusmi dáva svetu jasne najavo, že patrí medzi vrchné 1%.

Ako to už pri niektorých boháčoch býva zvykom, peniaze utratia aj za absurdnosti, čoho príkladom je aj Mayweather. Dôkazom je napr. diamantový iPod či štvrť milióna “rozhádzaných” po strip clube.

Diamantový iPod

Nadupaný vozový park ešte bežný smrteľník strávi no iPod zavesený na diamantoch je pre mnohých nepochopiteľná a absurdná vec. Ak by ste niečo také chceli, váš známy sa vás zreje spýta, či ste v poriadku. Pre Floyda je to však bežná vec.

via bloodyelbow
via bloodyelbow.com

Miliónové stávky

Ak hovoríme o športovom stávkovaní v podaní Mayweathera, hovoríme o miliónovým stávkach. Presne tak. Zrejme jeho najslávnejšou je stávka v hodnote 1 milión na New England Patriots  v roku 2011, čo mu však nevyšlo. Vynahradil si to o dva roky neskôr, keď vsadil 6 miliónov na Miami Heat.

floyd-mayweather

250-tisíc dolárov v strip clube

Zobrať 250-tisíc v hotovosti do strip clubu a rozhádzať ich dievčatám, ktoré sa vyzliekajú? Toto môže napadnúť jedine výstredného Mayweathera.

blacksportsonline.com_
via blacksportsonline.com

Exotická zbierka za 6 miliónov

Vozovový park amerického boxera je viac než nadupaný. V tomto článku si môžete pozrieť, na čom všetkom sa Mayweather vozí.

Floyd_Mayweather_zbierka_aut

Komentáre