Najdrahšia dovolenka? Týždeň na tomto ostrove vyjde milión dolárov

Ak ste milionár alebo slávna celebrita, určite dáte prednosť dovolenke na súkromnom ostrove, kde nie je núdza o vyberané delikatesy, najdrahšie šampanské a kvalitné služby pre náročných. Presne toto ponúka dovolenka na rajskom ostrove Calala, ktorý sa nachádza v tichej časti Karibiku.

Ide o skutočný raj so štyrmi vilami na pobreží a pôvabným výhľadom na karibské more. Ostrov majú v ponuke viaceré cestovné agentúry, najdrahšia suita vyjde na viac ako 6000 eur, pričom minimálny pobyt je aspoň 3 noci.

Existujú ale agentúry, ktoré ponúkajú túto ostrovnú dovolenku na kľúč a takýto týždňový balík pre desiatich ľudí môže stáť až milión eur. Áno, počujete dobre. V cene je prílet súkromným lietadlom, neobmedzený prístup k šampanskému Dom Pérignon, vyberané delikatesy vrátane kaviáru, 12-chodové obedy a privátny 25-členný personál, ktorý sa počas dovolenky bude starať o vaše pohodlie.

V balíku sú zahrnuté aj vzrušujúce aktivity, ako potápanie okolo farebných útesov, chytanie rýb, kurz varenia či hľadanie zlatého pokladu s mincami v hodnote 150-tisíc dolárov. Taktiež ak ste fajčiar, bude vám k dispozícii odborník, s ktorým si vytvoríte vlastnú cigaru. Jednoducho dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí.

Komentáre