Self-made milionár opisuje 2 spôsoby, ako prehodnotiť svoj život a dosiahnuť úspech

Grant Cardone (Medium)

Zapracuj na sebe s týmto balíkom e-bookov. Teraz za špeciálnu cenu!

Svetu nezáleží na tom, či uspejete alebo či zlyháte. Prečo? Existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí zlyhali, a taktiež zlých ľudí, ktorí uspeli aspoň v jednej veci. Ste jediným človekom, ktorý sa postará o váš úspech. Nikto za vami nepríde a nepovie vám, že vám pomôže naplniť všetky vaše ciele. Je to na vás.

Známy self-made milionár Grant Cardone opisuje 2 spôsoby, ako prehodnotiť svoj život a dosiahnuť to, čo v živote chceme.

Musíte ísť nad rámec splnenia vašich „základných potrieb“

Grant Cardone uvádza, že k tomu, aby ste dosiahli svoje ciele, je potrebné snažiť sa dosiahnuť viac, než sú vaše základné potreby. Potrebujete viac ako len súčasnú prácu, viac ako len zdravotné poistenie, viac ako len vzdelanie.

Aké sú základné potreby? Bývanie, jedlo, oblečenie, doprava. Aby ste ale dosiahli úspech, potrebujete viac.

Takže po prvé – napíšte si, čo sú vaše základné potreby a po druhé, napíšte si, ako by mal vyzerať váš úspech. A pamätajte na to, že svet sa nestará o to, či dosiahnete úspech alebo nie.

Grant Cardone (Facebook)

Musíte byť neoblomní

Neexistuje žiadna skratka alebo jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť úspech. Môžete osloviť ľubovoľných 10 miliardárov a všetci vám povedia to isté: Chce to tvrdú prácu, odhodlanie a odhodlanie.

Nech robíte čokoľvek, bude si to vyžadovať tvrdú prácu. Budú to dlhé hodiny a bude si to žiadať neúnavné odhodlanie. Nie je to možné využiť skratku. Ktokoľvek, kto vám hovorí opak, vás láka na podvod a nebude to fungovať.

Podľa informácií cnbc.com

Komentáre