Motivácie nie je nikdy dosť – motivačný eshop

Možno ste si už všimli, že pred niekoľkými týždňami sme na adrese www.shop.svetbohatych.com spustili motivačný e-shop. Aj vďaka vášmu hlasovaniu (v stories na sociálnych sieťach) sme zrealizovali prvé fyzické motivačné produkty, konkrétne plagát a hrnček.

V e-shope si už dnes môžete zakúpiť motivačný plagát LION s textom „Nezastavujem, neustupujem, nevzdávam sa“ a motivačný hrnček „Nikdy o sebe nepochybuj“.

Plagát je k dispozícii vo formáte A2 a dávame ho tlačiť na kvalitný 170 gramový papier.  Vynímať sa môže u vás doma alebo v kancelárii. Kým väčšina z vás si ho dáva do rámu a zavesí na stenu, niektorí si ho založia za sklo a položia na pracovný stôl alebo komodu.

motivačný plagát

Aby sme k vám plagáty dopravili bez poškodenia, balíme ich starostlivo do fólie a kvalitného pevného tubusu. Samozrejme, s rovnakou starostlivosťou balíme aj motivačné hrnčeky.

Motivačný hrnček - Nikdy o sebe nepochybuj
Motivačný hrnček – Nikdy o sebe nepochybuj

Teší nás, že aj takouto formou vám vieme dodať motiváciu, pretože tej nie je nikdy dosť. Už teraz pilne pracujeme na ďalších motívoch a veríme, že v najbližších týždňoch bude k dispozícii ďalší motivačný plagát a taktiež hrnček.

Náš e-shop nájdete na adrese: www.shop.svetbohatych.com 

Komentáre