10 pozitívnych afirmácií, ktoré zlepšia tvoj život. Opakuj si ich každý deň

Ako sme si už písali v tomto článku, afirmácia je väčšinou krátke vyhlásenie, prostredníctvom ktorého v našej mysli vyvolávame pozitívnu vibráciu. Neustálym opakovaním týchto slov sa z nich stáva presvedčenie, ktoré dokáže pozitívne vplývať na náš život.

Nižšie nájdete niekoľko afirmácií, ktorými môžete začať svoj deň. Možno vám budú znieť príliš jednoducho až hlúpo, no verte, že keď si tieto vyhlásenia budete pravidelne opakovať, zacítite ich silu. Naštartujte svoj deň s týmito posilňujúcimi afirmáciami.

Vstávam šťastný.

Dnes bude skvelý deň.

Som zdravý a plný energie

Každým dňom som silnejší.

Dokážem prekonať akúkoľvek prekážku.

Mám svoj život pod kontrolou.

Dnes urobím rozumné rozhodnutia.

Dokážem splniť svoje ciele.

Šťastie je voľba a dnes som sa rozhodol byť šťastný.

Som vďačný za všetko, čo mám.

Aby ste z afirmácií vyťažili čo najviac, vneste do nich čo najviac emócií a presvedčenia. Vyslovte ich nahlas, ukážte, že to myslíte vážne. Ak ste v práci a nedá sa vám hovoriť nahlas, ďalšou možnosťou, ako v podvedomí zakotviť nové presvedčenie, je zapísať si afirmáciu niekoľkokrát do zošita.

Nezabúdajte: vaše myšlienky ovplyvňujú vaše činy, takže čím viac sa utvrdíte v tom, že dokážete uspieť napr. v podnikaní, je pravdepodobné, že sa začnete učiť nové veci a zručnosti, prípadne začnete pracovať na novom projekte. Vaše myšlienky ovplyvnia vaše činy a vaše činy dokážu zmeniť váš život.

Komentáre