Najlepšie darčeky pre podnikateľa – 15 originálnych tipov

Chcete obdarovať partnera, brata či blízkeho priateľa podnikateľa, ktorý je však natoľko zaneprázdnený, aby vám vlastne povedal, čo by si želal? Nie je to nič neobvyklé, podnikatelia sú väčšinou natoľko „zahľadení“ do svojich projektov, že zabudnú na svoj zoznam želaní.

Vy tak stojíte pred otázkou: Čím ho obdarovať? Čo by chcel? Čo by sa mu hodilo? Veríme, že s odpoveďou na tieto otázky vám pomôže práve tento článok.

Spísali sme v ňom niekoľko tipov na darčeky, ktoré by mohli oceniť muži podnikatelia. Zároveň sme pridali overené a spoľahlivé e-shopy, v ktorých si darčeky viete zakúpiť.

1. Kniha vždy poteší

Dobrá kniha vždy poteší, obzvlášť ak dotyčný rád číta. Tu je niekoľko tipov na dobrú knihu z oblasti podnikania a úspechu:

Pár tipov na zaujímavé knihy

Prípadne sa môžete inšpirovať týmto článkom.

2. Smart hodinky

Inteligentné hodinky sú dnes veľmi populárne. Dokážu monitorovať srdcovú frekvenciu, okysličenie krvi, dokážu nás informovať o prijatých správach a dokonca napomáhajú k lepšiemu spánku. Aj keď môže ísť o finančne náročnejší darček, človeku môže výrazne zlepšiť život.

Náš tip: Apple Watch Nike SE

3. Nezabudnuteľný zážitok

Nemusí ísť len o materiálne veci. Čo tak darovať svojmu blízkemu zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudne?

Môže ísť napríklad o dobrodružný splav rieky, let rogalom alebo pilotovanie formule.

4. Luxusné pero

Darujte svojmu partnerovi či priateľovi originálnu darčekovú kazetu s luxusnými perami. Je to elegantný darček, ktorému sa poteší nejeden podnikateľ.

Náš tip: Na tejto stránke nájdete výber kvalitných luxusných pier.

5. Užitočný kurz

Čo tak obdariť dotyčného podnikateľa zaujímavým kurzom, ktorí ho dokáže v podnikaní posunúť ďalej? Môže ísť napríklad o jazykový online kurz z ponuky OnlineJazyky.cz.

Náš článok o tomto kurze nájdeš tu.

6. Relaxačný pobyt

Čo môže byť lepším darčekom, ako regeneračný wellnes pobyt? Najmä podnikateľovi môže pár dní oddychu prísť naozaj vhod.

Zregeneruje telo, načerpá nové sily a bude ešte produktívnejší, ako predtým. Takéto pobyty za zvýhodnenú cenu nájdete aj na portáli Zlavadna.sk

7. Powerbanka sa zíde vždy

Poznáte to. Práve vtedy, keď smartfón potrebujete najviac, vybije sa vám batéria. Tento problém rieši prenosná powerbanka, ktorá práve podnikateľovi môže výrazne uľahčiť život.

Napríklad táto powerbanka od ADATA má kapacitu až 20.000 mAh a digitálny displej.

8. Stieracia mapa

Ak váš podnikateľ cestuje, potom ho určite poteší cestovateľská stieracia mapa. Môže si na nej zotrieť destinácie, ktoré už navštívil a spomínať pri tom na svoje cesty. No nie je to výnimočný darček?

9. Štýlové hodinky k obleku

Darček v podobe hodiniek je bežný a zvyčajne ním nič nepokazíte. Pre podnikateľa môžete vybrať hodinky k obleku.

Všeobecne platí, že k smokingu sa najviac hodia decentné hodinky s jednoduchým a ľahko čitateľným ciferníkom.

Na najväčšom internetovom obchode zameranom na náramkové hodinky Timestore.sk nájdete v ponuke viac ako 8000 hodiniek. Ak by sa náhodou darček nepáčil, online obchod ponúka až 30 dní na vrátenie tovaru.

10. Darčekový set na víno

Originálny set, ktorý poteší každého, kto miluje dobré víno a šach. Aj takýmto darčekom dokážete potešiť svojho partnera či blízkeho priateľa.

Tento set nájdete tu.

11. Kvalitný parfum

Môžete nenápadne odsledovať, akú vôňu dotyčný používa a obdarovať ho kvalitným parfumom. Správna vôňa dokáže zvýrazniť pozitívne vlastnosti a pozdvihnúť aj sebavedomie.

Náš tip: Inšpirovať sa môžete aj touto ponukou.

12. Elegantná taška na notebook

Asi niet podnikateľa, ktorý by nevyužíval notebook, či už primárne k práci, alebo len zbežne na administratívu. Hodiť sa preto môže taška na notebook, ktorá ochráni laptop a zároveň je módnym doplnkom.

13. Okuliare na počítač

Zdravie máme iba jedno, preto si ho treba chrániť. To platí aj pre naše oči, ktoré si často namáhame nielen pri pozeraní do notebooku, ale aj smartfónu.

Užitočným darčekom preto môžu byť okuliare s ochranou proti modrému svetlu (Blue light protection), ktoré chránia naše oči.

14. Kvalitná peňaženka

Život bez peňaženky si nevie predstaviť nikto z nás. Obzvlášť podnikateľ, ktorý v nej nosí mnoho kariet, dokladov a samozrejme aj potrebnú hotovosť.

Výber peňaženky netreba podceňovať a vsadiť nielen na vzhľad, ale hlavne na kvalitné prevedenie.

Náš tip: Pánska peňaženka slovenskej značky BEARIL

15. Bezdrôtové slúchadlá

Takéto slúchadla podnikateľ ocení nielen v prípade počúvania rôznych podcastov, ale napríklad aj pri telefonovaní. Vďaka funkcií aktívneho potláčania hluku tiež dokáže uniknúť hlučnej kancelárii.

Náš tip: Sluchadlá od JBL TUNE – bezdrôtové sluchadlá od špičkového výrobcu s výdržou batérie až 25 hodín.

 

Komentáre