Jedna noc za 100-tisíc dolárov. Nahliadnite dovnútra jedného z najluxusnejších apartmánov na svete

V útrobách honosného hotela Atlantis The Royal sa ukrýva najluxusnejší apartmán v Dubaji (a možno aj na svete). Tento dvojpodlažný strešný apartmán má rozlohu 1128 m2 a jeho súčasťou je aj luxusný infinity bazén či obrovská privátna terasa s úchvatným výhľadom na mesto.

Výnimočná vstupná hala so 100-ročnými olivovníkmi a mramor, ktorý sa tiahne od podlahy až po strop, to sú len niektoré z luxusných dizajnových prvkov.

Apartmán, ktorý je považovaný za jeden z najluxusnejších hotelových apartmánov na planéte, vyniká bohatým vybavením a službami. Hostia majú k dispozícii komorníka či vlastného barmana a samozrejmosťou je transfer na letisko v luxusnom Maybachu. Nechýba ani privátny výťah a privátny vchod do suterénu.

Kúpeľne sú vybavené parným kúpeľom a samostatne stojacou vaňou s pôvabným výhľadom. Hostia sú rozmaznávanými toaletnými potrebami značky Hermès či talianskymi županmi značky Frette vyrobenými zo 100 %-nej bavlny.

V miestnosti určenej pre zábavu sa nachádzajú herné systémy, plnohodnotné ležadlá, 98-palcová TV obrazovka a prístup k najrôznejším televíznym programom a filmom. Hostia si môžu užiť Backgammon v mramorovom prevedení za 18 000 dolárov alebo si zahrať na pingpongovom stole vyrobenom na mieru od Louisa Vuittona.

Ako už zrejme tušíte, apartmán nepatrí k najlacnejším, keďže jedna noc tu stojí 100.000 dolárov. Nemožno sa preto diviť, že si ho prenajímajú hlavne vplyvní podnikatelia či filmové a hudobné hviezdy. Je známe, že tu bývala slávna speváčka Beyoncé.

Ale dosť bolo slov. Nahliadnite do tejto oázy luxusu cez fotografie nižšie a zistite, ako to vyzerá vo vnútri jedného z najdrahších apartmánov.

Foto: Atlantis The Royal

Komentáre