Nástroj, ktorý vám pomôže získať nových fanúšikov na Facebooku

Zapracuj na sebe s týmto balíkom e-bookov. Teraz za špeciálnu cenu!

Spravujete vlastnú stránku na Facebooku? Potom určite oceníte tento rýchly návod, vďaka ktorému získate nových fanúšikov.

Keď na na svojej facebook stránke pridáte príspevok a vaši fanúšikovia ho zdieľajú, dostáva sa tak k väčšiemu počtu ľudí a „lajknú ho“ aj takí užívatelia Facebooku, ktorí nie sú fanúšikmi vašej stránky.

Ako môžete vidieť nižšie, v takomto prípade sa vám pri tomto užívateľovi objaví tlačidlo „pozvať“.

Keď na toto tlačidlo kliknete, daného človeka pozvete, aby označil, že sa mu páči vaša stránka. Takýmto spôsobom viete zvýšiť počet fanúšikov.

Aby ste však “lajky” nemuseli prehľadávať ručne a pracne pozývať tých, ktorí nie sú fanúšikmi, stačí použiť nástroj „Invite post likers to like page in Facebook“. Je to doplnok pre internetový prehliadač Google Chrome a nášmu tímu výrazne pomohol.

Ako vidieť nižšie, zhruba od polovice minulého roka sme ho začali používať na jednej z našich fanpage a za toto obdobie sa zvýšil počet fanúšikov až o 30-tisíc.

Doplnok si stačí nainštalovať do prehliadača a následne na vašej facebook stránke otvoriť príspevok, z ktorého chcete pozvať ľudí, aby sa stali fanúšikmi vašej stránky.

Potom už len v prehliadači vpravo hore kliknete na ikonu nástroja a doplnok začne pracovať (viď nižšie).

Chceš vedieť o ďalších tipoch a zaujímavých nástrojoch pre tvoje podnikanie? Neváhaj sa ešte dnes pridať do nášho PREMIUM klubu. Ročné členstvo vieš teraz získať za zlomok ceny.

>>> Vstúpiť do KLUBU <<<

Komentáre