Absolútny luxus na kolesách: Obytné auto Newmar Ventana 2022

Ak ste hľadali obytný automobil, v ktorom zažijete dokonalý luxus, už nehľadajte.  Nový model od spoločnosti Newmar – Ventana 2020 je kombináciou príjemných interiérových prvkov a luxusného vybavenia.

Novinka je dokonalou prezentáciou bohatých skúseností Newmaru a je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú „niečo viac“. Nájdete tu honosnú spálňu, dobre vybavenú kuchyňu či obývací priestor s domácim kinom.

Spoločnosť má v ponuke celkom 11 verzií s dĺžkami 34 – 43 stôp. To znamená, že kupujúci si môže vybrať presné rozloženie podľa svojich potrieb. Okrem toho Newmar ponúka aj výber medzi podvozkom Freightliner alebo Spartan.

Medzi štandardné vybavenie patrí výsuvný 4K televízor Samsung so soundbarom Bose, zvukový systém JBL a markízy na diaľkové ovládanie.

K absolútnej špičke sa radí kuchyňa. Štandardom je chladnička z brúseného hliníka, mikrovlnná rúra z nehrdzavejúcej ocele či plynová varná doska s tromi horákmi. Kupujúci si ju však vie prispôsobiť a rozšíriť aj o také veci ako napríklad umývačka riadu.

Cena tohto obytného vozidla začína približne na 340 000 USD, čo je zhruba 300-tisíc eur.

Foto: newmarcorp.com

Komentáre