Zoznámte sa so slovenskou zmenárňou BitcoinZmenareň.sk

bitcoin

Ako už napovedá samotný názov, BitcoinZmenáreň.sk je slovenskou zmenárňou kryptomien, cez ktorú si môžete kryptomeny nielen nakúpiť, ale ich aj predať. Za projektom stojí slovenská firma Nethek s.r.o., ktorej CEO je Pavel Mišík.

Heslo zmenárne, ktorá sa orientuje najmä na slovenských a českých zákazníkov, znie: „Kryptomeny rýchlo a jednoducho.“  Potvrdzuje to aj samotný web, ktorý je naozaj prehľadný a užívateľ sa v ňom rýchlo zorientuje.

Hneď po otvorení úvodnej stránky si návštevník môže vybrať z dvoch možností: Kúpiť kryptomeny / Predať kryptomeny. V pár krokoch tak dokážete nakúpiť alebo predať požadovanú virtuálnu menu.

V hornom menu je na výber niekoľko sekcií, napríklad v časti FAQ sú užívateľovi zodpovedané najčastejšie otázky, v sekcii Videomanuály nájdete užitočné návody, ktoré vás prevedú nákupom alebo predajom virtuálnych mien.

Aj keď je názov projektu BitcoinZmenáreň, dnes má v ponuke aj altcoiny ako BCH, LTC, ETH či DOGE.

Ako to funguje?

Pokiaľ chcete kryptomeny nakúpiť, prípadne už virtuálne meny vlastníte a chcete ich predať, cez Bitcoinzmenaren.sk to môžete spraviť v 3 jednoduchých krokoch.

  1. Zadáte množstvo a kryptomenu
  2. Zadáte platný e-mail
  3. A nakoniec zadáte adresu kryptopeňaženky, prípadne IBAN a potvrdíte (Kúpiť alebo predať)

Bez akejkoľvek registrácie nakúpite kryptomeny do výšky 150€. Nad túto sumu sa musíte registrovať, čo je však výhoda, nakoľko získate viac možností ako je napríklad manažovanie kryptopeňaženiek či sledovanie histórie nákupov.

Užitočnou funkciou je napríklad možnosť dobíjania/predplatenia kreditu. Tým, že si dobijete na peňaženku kredit, dokážete kryptomenu v prípade potreby okamžite nakúpiť. Nemusíte tak čakať, kým sa vám finančné prostriedky pripíšu na účet.

Zákaznícka podpora

Pokiaľ vám niečo nebude jasné a budete chcieť zmenáreň kontaktovať, využiť môžete viacero možností, napríklad rýchly live-chat, kontaktný formulár alebo telefonický kontakt.

Ako môžete vidieť, v pravom dolnom rohu je k dispozícii chat prepojený s Facebook Messengerom. Akékoľvek otázky tak viete veľmi rýchlo smerovať priamo na tím zmenárne.

Aj keď existuje množstvo krypto zmenární, je sympatické, že medzi nimi nájdeme aj rýdzo slovenskú spoločnosť, s webom a zákazníckou podporou v SK jazyku. Prehľadnosť a rýchlosť platformy potvrdzuje heslo projektu „Kryptomeny rýchlo a jednoducho“.

Kontakt

Web: https://www.bitcoinzmenaren.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/bitcoinzmenaren

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Portál Svetbohatych.com nezodpovedá za pravdivosť uvedených informácií a tiež nezodpovedá za prípadné škody a straty spôsobené touto krypto zmenárňou.

Komentáre