Toto je kľúč k úspechu, prezrádza herec Dwayne Johnson

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson (Foto: Instagram/therock)

Podľa magazínu Forbes herec Dwayne „The Rock“ Johnson minulý rok zarobil 87,5 milióna dolárov, vďaka čomu sa už druhý rok po sebe stal najlepšie plateným hercom. Dnes už Johnson nie je len filmovou hviezdou, ale aj podnikateľom.

V čase, keď vo svete prepukla pandémia Covid-19, založil svoju vlastnú značku tequily Teremana, ktorej predaje dosiahli raketový rast. To ale nie je všetko, pretože začiatkom tohto roka oznámil spustenie firmy s energetickými nápojmi ZOA Energy.

Nemožno pochybovať o tom, že z Johnsona je úspešný človek, ktorý pracuje na dosiahnutí svojich cieľov. Často sa stretáva s otázkou, čo považuje za tajomstvo svojho úspechu. „Je ťažké na to odpovedať,“ uviedol pre CNBC. „Ale pamätám si, ako som kedysi anketárovi odpovedal, že verím, že je o tom byť hladným, pokorným a najťažšie pracujúcim človekom v miestnosti,“ dodal Johnson.

Známy herec tiež poukazuje na to, že je dôležité obklopovať sa múdrymi a šikovnými ľuďmi. Spoločnosť Johnson spolupracuje so svojim dlhoročným obchodným partnerom Dany Garciou, jeho silovým trénerom Daveom Rienzim a zakladateľom Juggernaut Capital Johnom Shulmanom, ktorí mu pomohli rozbehnúť značku energetických nápojov ZOA.

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson (Foto: Flickr)

Už niekoľko rokov sa chcel dostať do segmentu s energetickými nápojmi, avšak chcel počkať na správny čas. „Čím rýchlejšie si dokážeme uvedomiť dôležitosť obklopenia sa ľuďmi, ktorí sú odborníkmi v tom, čo robia, tým rýchlejšie sa dokážu naplniť vaše vízie a ciele,“ hovorí Johnson.

„Môžem vám povedať, že uvedenie značky ako ZOA alebo Teremana, najmä počas pandémie, bolo veľmi náročné,“ hovorí dnes hviezdny herec. Ako však dodáva, aj napriek výzvam sa veľa naučil o podnikaní.

Pozri tiež: Dwayne Johnson a jeho 15 motivačných výrokov

Spracované podľa cnbc.com

Komentáre