5 milionárov hovorí: ako premeniť 100 dolárov na 1 milión?

Naučte sa zručnosti, ktoré vám prinesú vysoký príjem

„Ak nemáte peniaze na začatie podnikania, potom nepodnikajte. Namiesto toho investujte svojich 100 dolárov do kníh a školení, aby ste si osvojili zručnosti, vďaka ktorým zarobíte 10-tisíc dolárov mesačne alebo viac,“ hovorí Dan Lok, autor bestselleru „Unlock It!“.

Podľa Dan Loka môže ísť o zručnosti ako napríklad copywriting alebo marketing, ktoré firmám dokážu zvýšiť príjmy. Naučíte sa ich pomerne rýchlo a dajú sa využiť v mnohých odvetviach.

„Ak ste vytrvalí a dobrí v tom, čo robíte, dokážete to. Ale to sa nestane zo dňa na deň, takže robte detské kroky,“ dodáva Dan Lok.

Investujte

„Je ťažké získať bohatstvo. Musíte buď usilovne šetriť, zarobiť veľa peňazí na dobrom obchode alebo investovať,“ hovorí Bethenny Frankel, zakladateľka spoločnosti Skinnygirl.

Ako dodáva, ona by investovala. „Nájdite skupinu ľudí, ktorým dôverujete, a skombinujte svojich 100 dolárov s ich investíciami do rozumnej, solídnej, ale agresívnej investície,“ hovorí Frankel.

Kúpte miliónový obchod za peniaze iných ľudí

„Nepotrebujete ani 100 dolárov, ak ste ochotní prevziať zabehnutý podnik,“ hovorí Maran Pober, zakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti Acquisitions.com.

Ako dodáva, mnoho bohatých ľudí hľadá niekoho dôveryhodného, ​​kto by prevzal ich multimiliónové obchody, aby sa oni mohli pobrať na dôchodok. Je bežné, že uzavriete dohodu, pri ktorej zaplatíte iba 30% z kúpnej ceny,“ hovorí Maran Pober, zakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti Acquisitions.com.

Finančné inštitúcie, ktoré sa špecializujú na akvizície, vám požičajú zloženie zálohy bez ohľadu na výšku úveru, pretože ako zábezpeku môžu použiť obchodný majetok. Dostanete tak firmu bez veľkého kapitálu a zvyšných 70% v priebehu času zaplatíte z výnosov firmy.

Budujte si osobnú značku

Podnikanie je sexy vec, do ktorej sa chce dnes zapojiť každý. Môžete si zarobiť milióny budovaním vlastnej značky ako influencer alebo obchodník,“ hovorí Torben Platzer, ktorý je zakladateľom a riaditeľom personálnej agentúry TPA Media.

Ako dodáva, treba myslieť na to, že vďaka sociálnym médiám to dnes môže robiť každý, takže to nebude jednoduché.

„Ľudia vás budú sledovať iba vtedy, ak pochopia, prečo robíte to, čo robíte, a ak sa stotožnia s vašim poslaním. Natočte video, ktoré vysvetľuje váš príbeh, a následne investujte 100 dolárov do reklám na Facebooku, aby sa dostalo k ľuďom, ktorí sú ako vy a môžu sa nachádzať vo vašej situácii,“ dodáva Platzer.

Začnite podnikať na Amazone

„Investoval by som 100 dolárov do vzdelania o podnikaní. Začnite bezplatným online obsahom od osvedčených obchodných lídrov, následne si prečítajte všetky knihy od podnikateľov, ktorí vás zaujali,“ hovorí Matt Clark, spoluzakladateľ Amazing.com a spolutvorca projektu Amazing Selling Machine.

Clark dodáva: „Ďalej nájdite produkt, ktorý dokážete kúpiť na Alibaba.com za 10% až 30% z toho, za čo ho môžete predať na Amazone. Ak chcete nájsť produkty, ktoré sa dobre predávajú, hľadajte výrobky s hodnotením „najpredávanejšie“.

Spracované podľa informácií cnbc.com

Naštartuj svoj deň s našim motivačným hrnčekom.

Komentáre