Jednoduchá vec, vďaka ktorej ušetríš desiatky až stovky eur na nákupoch

O čo ide? Jedno slovo – cashback (cash back – čiže peniaze naspäť).

Určite si sa už s týmto pojmom stretol. Cashback znamená, že po uskutočnení nákupu ti bude vopred dohodnutá časť zaplatenej čiastky vrátená späť. Čiže ak nakúpiš v e-shope za 200€ s cashbackom 5%, znamená to, že naspäť z tohto nákupu dostaneš 10€.

Takto vieš na nákupoch ušetriť desiatky až stovky eur. Cashback dnes využívajú tisícky ľudí a stáva sa čoraz populárnejším.

Ako to funguje?

Cashbackom sa zaoberajú špeciálne cashback portály, ako je napríklad PlnaPenazenka.sk, ktorá už na cashbacku užívateľom vyplatila cez 5 miliónov eur.

Možno sa pýtaš: Ako je možné, že mi dokážu vrátiť peniaze späť z nákupu? Nie je za tým žiadna veda. Internetové obchody (eshopy) portálom bežne vyplácajú províziu za sprostredkovanie zákazníkov. Avšak cashback portál sa s touto províziou delí aj s tebou.

Spokojné sú tak všetky strany – internetový obchod získal zákazníka a zarobil na predaji produktu, cashback portál získal províziu od e-shopu za prinesenie zákazníka a ty ako zákazník dostaneš tovar a získaš zľavu(odmenu), ktorú by si cez cashback portál nezískal.

Ako začať?

1. Je to jednoduché.  Prvým krokom je registrácia na PlnaPenazenka.sk, ktorá vám dá k prvým nákupom bonus 3€. Registrácia je zdarma, dokonca ešte získate bonus.

2. Potom si v systéme stačí nájsť obchod, v ktorom chceš nakupovať a klikneš na tlačidlo „Nakúpiť s cashbackom“ (viď nižšie).

3. Po úspešnom zakúpení tovaru ti cashback portál pripíše odmenu. Skvelé je, že v Plnapenazenka.sk nie je žiadne výplatné minimum. Čiže ti vyplatia aj 0,50€.

Ďalšie výhody

Okrem nákupov s cashbackom tu nájdeš aj ďalšie výhody, napríklad kupóny či rôzne akcie.

Navyše, ak si do svojho prehliadača nainštalujete doplnok „lištička“, dostanete 0,50€ . Je to šikovný doplnok, ktorý vás vždy upozorní, pokiaľ navštívite e-shop s možnosťou cashback odmeny.

Keď navštívite e-shop, v ktorom je možné využiť cashback, dostanete takéto šikovné upozornenie:

Takže aj cashback patrí k zaujímavým spôsobom, ako ušetriť peniaze. Veď prečo nenakúpiť lacnejšie, keď je taká možnosť?

Okrem PlnaPenazenka.sk je známym cashback portálom napríklad aj Tipli.sk

>>> Registrovať sa zdarma na PlnaPenazenka.sk <<<

 

Komentáre