Video: Indický milionár prekvapil. Zlatý Rolls-Royce používa ako taxík

zlatý Rolls Royce Phantom

Ako by ste reagovali, keby okolo vás premáva Rolls-Royce Phantom v zlatej farbe? Pravdepodobne by upútal vašu pozornosť natoľko, že by ste si ho vyfotili cez váš smartfón. Presne takto reagujú ľudia v Indii, keď vidia, ako sa po ich cestách premáva „pozlátený“ luxusný sedan, ktorý je navyše taxíkom. Vlastní ho indický podnikateľ Boby Chemmanur, ktorého tvár zdobí aj dvere tohto auta. Pravdepodobne je to tiež forma reklamnej kampane na jeho klenotníctva.

Navyše, tento milionár sa rozhodol, že z auta spraví VIP taxík prepravujúci návštevníkov jeho hotelov. Dá sa prenajať za 25.000 rupií (približne 300 dolárov) na deň, čo nie je veľa, keďže v Indii je Rolls-Royce Phantom jedným z najdrahších áut. Kým najnovší model sa predáva od 1,3 milióna USD, táto verzia má odhadovanú hodnotu viac ako 830-tisíc dolárov.

zlatý Rolls Royce Phantom
Rolls Royce Phantom (Youtube / Spotter India Cars)

Video, ktoré zverejnil YouTube kanál „Spotter India Cars“ ukazuje, ako táto „zlatá tehla“ púta pozornosť. Aj keď autá potiahnuté zlatým vinylom sú na Blízkom výhode obľúbené, v Indii je to skôr rarita. Auto je ešte o to zaujímavejšie, že mu na streche svieti nápis TAXI.

Boby Chemmanur je 60-ročný indický podnikateľ, ktorý vlastní rôzne firmy od klenotníctva cez hotely až po požičovne áut. Podľa viacerých zdrojov sa jeho súčasný majetok odhaduje na 100 miliónov dolárov.

Video, ktoré zachytáva zlatý Rolls-Royce ako aj pohľady okoloidúcich, si môžete pozrieť nižšie.

Komentáre